Építkezésből ottmaradt táblák

Probléma leírása

Építkezésből ottmaradt feleslegessé vált táblák...

Helyszín

Budapest, Váci út 152-156, 1138 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2022.09.08.
Ez a bejelentés valahogy elkerülte a figyelmünket. Gyorsan be is jelentettük a Budapest Közútnak.
2022.09.27.
Beszedik a táblákat - hurrá! Köszönjük mindenkinek.