Óbudai temető kihajtás

Probléma leírása

Volt már téma ez az ügy, most változtattak a kihajtás rendszerén. Sikerült egy egészen elképesztő, felháborító és rendkívül balesetveszélyes helyzetet teremteni. Leírni nem igazán lehet, látni kell. Akárki volt az az idióta, aki kitalálta, semmit nem értett meg az eredeti problémából.

Helyszín

Budapest, Bécsi út 276, 1037 Magyarország

Megoldási javaslat

A mostaninál minden jobb.

Események

2021.11.15.
Megnézzük a helyszínt a közeljövőben.
2021.11.25.
Ahogy a bejelentő írja, az óbudai temetővel kapcsolatban már jött bejelentés - még 2020 elején. A temető nem válaszolt, aztán a Budapest Közút elé vittük az ügyet. Ők azt mondták megoldják. Az ő válaszuk után jött ez a bejelentés...
A másik bejelentés itt található: https://www.traffix.hu/problems/452-regota-nehezkes-behajtas-az-obudai-temetobe