Parkolás táblával tiltott helyen

Probléma leírása

Megállni tilos tábla, közterületes kamera ellenére minden nap 3-5 autó áll itt huzamosabb ideig, akár órákon át. Ha a parkolójegyem lejár, a legális parkolóhelyen azonnal büntetnek, itt pedig semmi.

Helyszín

Budapest, Viza u. 7, 1138 Magyarország

Megoldási javaslat

Közterület-felügyelet, rendőrség, kerékbilincs?

Események

2020.10.12.
Igazából ez rendőrségi ügy. Viszont azt érdemes megvizsgálni, miért van ott Megállni tilos tábla. Az út szélessége nem indokolja. Szóval, megvizsgáljuk, bejelentjük... ahogy szoktuk.