Funkció nélküli lámpák

Probléma leírása

Ferihegy 1-es terminál aktív működésekor, volt itt egy elkerített parkoló, ami a 1-es terminál bezárásával megszűnt.

Az útra továbbra is be lehet hajtani (nem szoktak), a balra kanyarodó sávot is csak megfordulásra használják. A zavaró dolog, hogy a képen bekarikázott gyalogos lámpák SOHA nem váltanak pirosra, mert csak a 4-es útról lehet rá jobbra bekanyarodni. De gyalogos lámpa akkor is zöld, ha a 4-es úton a repülőtér felé zöld vagy piros az autóknak a lámpa.

Helyszín

Budapest, Lugos u. 18, 1185 Magyarország

Megoldási javaslat

Elég lenne, ha a gyalogos/zebra kereszteződést újrafestenék. Ha nagyon kötözködnek, egy villogó sárga figyelmeztető lámpa is elég lenne és az nem enné annyira az áramot.

Események

2023.01.23.
a felvetésre kíváncsian várjuk a Budapest Közút véleményét!