Nagy gépjárműforgalmú útszakasz balesetveszélyének csökkentése

Probléma leírása

A Dráva utca, Gyékény tér, Szabadka utca, Cziffra György utcába csatlakozó szakaszáról van szó. Az útszakasz sűrűn lakott, iskola, közértek, vasúti átjáró és játszótér, buszjáratok, megállók. Probléma: a száguldozó, szabálytalanul előző gépkocsik.

Helyszín

F2XR+53 Budapest, Magyarország

Megoldási javaslat

Előzni tilos tábla + Tilos + a vasúti átjárótól a Cziffra György utcáig 30 km/h sebességkorlátozó tábla kihelyezése. Ráadásul a Cziffra Gy.-Szabadka-Dalmadi-sarokra 10 éve várjuk a jelzőlámpát.