Szép új burkolat + felesleges táblák

Probléma leírása

Kész az útburkolat. A táblák maradtak.

Helyszín

Budapest, Dózsa György út 128-132, 1134 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2023.01.13.
Az új burkolathoz gratulálunk, a táblákkal kapcsolatos problémát jeleztük a Budapest Közútnak.
2023.01.20.
"A XIII. Dózsa György út 128-132. számnál található kint felejtett ideiglenes jelzőtáblák eltávolításáról Társaságunk gondoskodni fog." (Budapest Közút)
2023.01.20.
Bejelentőt értesítjük, hogy hála a bejelentésének, ez az ügy is sikerrel megoldódott. Köszönjük mindenkinek!