A szokásos: elfelejtett táblák

Probléma leírása

A kereszteződést megcsinálták. A táblákat otthagyták.

Helyszín

Budapest, Pacsirtamező u. 36, 1034 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2023.01.13.
Budapest Közútnak jeleztük.
2023.01.20.
Azt írja a Budapest Közút, hogy "a Pacsirtamező utca 36 szám előtt kihelyezett ideiglenes jelzőtáblák a Pacsirtamező utca 30 szám alatti építkezés miatt voltak kihelyezve. Megkerestük a kivitelezőt, aki jelezte, hogy a táblákat múlt héten már véglegesen leszedték, az építkezés befejeződött és a továbbiakban semmilyen korlátozás nem lesz ezzel kapcsolatban. Helyszíni ellenőrzést végeztünk, az ideiglenes táblákat valóban eltávolították." Ez szuper! Köszönjük a bejelentést és az intézkedést egyaránt!