"Kész" kereszteződés

Probléma leírása

A kereszteződés kész. A táblák maradtak.

Helyszín

Budapest, Koltói Anna u. 10, 1212 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2023.01.13.
Budapest Közútnak jelezve.
2023.01.23.
A Budapest Közút válasza szerint az "ideiglenes jelzőtáblák a Vermes Miklós utca 10. szám alatti társasház építése miatt van ott, nem a Táncsics Mihály utcai útépítés miatt.
Megjegyezzük, hogy az ideiglenes forgalmi rendet Részvénytársaságunk nem üzemelteti, a munkavégzések idejére szóló közúti jelzések kihelyezése és elbontása mindig az építést végző kivitelező feladata és kötelessége, az általunk kiadott kezelői hozzájárulás alapján.
Fenti okok miatt további intézkedést jelenleg nem tartunk szükségesnek."