Kereskedés és szerviz volt, nincs: azaz funkciójukat vesztett táblák

Probléma leírása

Az Opel Schillert a Váci úton felszámolták. A tájékoztató táblák maradtak.

Helyszín

Budapest, Madarász Viktor u. 1a, 1131 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2022.11.04.
Vajon a Budapest Közút dolga ezt eltávolítani? Először nekik jelentjük.
2023.01.16.
Azt mondják a Budapest Közútnál, hogy eltávolítják a felesleges táblákat! Köszönjük mindenkinek!
2023.01.20.
Bejelentőt köszönettel értesítjük az ügy lezárásáról.