Dubla helységnévtábla

Probléma leírása

Történt egy baleset, melynek következtében kidöntötték a helységnévtáblát tartó oszlopot. Elvitték az oszlopot, a táblát pedig felrakták arrébb. Az új/kijavított oszlopot visszahozták egy másik táblával együtt...

Helyszín

Budapest, Üllői út 873, 1185 Magyarország

Megoldási javaslat

Az egyik tábla eltávolítása.

Események

2022.09.07.
Budapest Közútnak továbbítottuk egyik leglelkesebb bejelentőnk jogos felvetését. Köszönjük szépen!
2022.09.10.
"A nyilvántartásunkban szereplő forgalmi rend helyreállításáról intézkedtünk. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük." Azaz megcsinálják.