Hibás közlekedési lámpa a Kerepesin

Probléma leírása

Kerepesi útról Pongrácz útra balra kanyarodó sáv közlekedési lámpa sárga lámpája nem üzemel, csak pirosat és zöldet mutat.

Helyszín

Kerepesi-Pongrácz kereszt, balra kanyarodó sáv

Megoldási javaslat

Javítás.

Események

2022.08.04.
Budapest Közútnak szóltunk.