Funkciót vesztett táblák a felszámolt vasúti átjáró előtt

Probléma leírása

Felszámolták a vasutat, de a figyelmeztető táblát otthagyták.

Helyszín

Budapest, Száva u. 11, 1107 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2022.06.16.
Bejelentettük a Budapest Közútnak.