Kinn maradt a kanyarodást tiltó előjelző tábla

Probléma leírása

Itt hagyták, a metróvonal felújítása óta.

Helyszín

Budapest, Váci út 105, 1139 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2022.03.04.
Bejelentjük a Budapest Közútnak!
2022.03.05.
Beszedik, ígérik.