Csömör, Petőfi Sándor utca: zsákutca tábla nem látható

Probléma leírása

Csömörön a Petőfi Sándor utca és Szabadság út kereszteződésében a Petőfi Sándor utca zsákutca jelzőtábla nem látható a fák miatt. A helyismerettel nem rendelkezők feleslegesen próbálják meg kerülőútnak használni az utcát, majd különféle helyeken próbálnak megfordulni, tolatni az egész utcában.

Helyszín

Csömör, Szabadság út 18, 2141 Magyarország

Megoldási javaslat

Bejelentő javaslata: Tábla áthelyezése és kiemelése és/vagy a fák lombjának ritkítása. TraffiX: Talán a kiemelés nem is fontos, ha jól látszik a tábla.

Események

2021.10.05.
A csömöri önkormányzat Műszaki Osztálya vezetőjének bejelentettük a problémát.