Kikerülhetetlen úthibák (gödör, kátyú) felhajtó sávban

Probléma leírása

A budaörsi Tesco mellett lévő, az M1-M7 autópálya fölötti körforgalomba fel és levezető sávjaiban durva úthibák hónapok óta. A keleti felhajtón 3 helyen (lásd a jelzést). A déli lehajtón a Lidl körforgalom után a vasút felé a zebrán 2 db egymás mellett.

A sáv keskeny, a gödröket nem lehet biztonságosan kikerülni.

Helyszín

Budaörs, Kinizsi u. 1, 2040 Magyarország

Megoldási javaslat

Kátyúzás.

Események

2023.10.20.
A júniusi Google Utcaképen is látszik a kátyú. Bejelentjük az autópályák nagy részét kezelő MKIF-nek - bár nem biztos, hogy ez hozzájuk tartozik. Majd megmondják.
2023.10.20.
Gyorsan válaszoltak az MKIF-től: az értintett szakasz a Magyar Közút kezelésében áll.
2023.10.25.
Bejelentettük a Magyar Közútnak.

Nemzeti Együttműködési AlapMiniszterelnökségBGA

A TraffiX működésének finanszírozásában a Nemzeti Együttműködési Alap is közreműködött.