Nem jelzett dupla kanyar

Probléma leírása

Ha Sajóvámos felől megyünk Szirmabesenyő felé, a Sajó előtti dupla kanyar nincs rendesen jelezve, ha valaki nem figyel rendesen, simán elszáll a kanyarban.

Helyszín

Szirmabesenyő, 2619, 3711 Magyarország

Megoldási javaslat

Tábla, sebességkorlátozás.

Események

2021.06.14.
Egyetértünk a felvetéssel. Ráadásul a helyzetet még az is nehezíti, hogy az út széleit nem festették le fehér csíkokkal. Bejelentjük az ügyet a Magyar Közútnak.
2021.06.21.
A Magyar Közút BAZ Megyei Igazgatósága válaszolt: eszerint, miután megvizsgálták a helyszínt, úgy gondolják ők is, hogy a balesetek megelőzése érdekében mindkét irányból kihelyeznek "Egymás utáni veszélyes útkanyarulatok" táblát (KRESZ 67. ábra). A beszerzés után az Edelényi mérnökség munkatársai helyezik el a táblát.