Nem látható táblák a fatörzsek mögött

Probléma leírása

A korábban egyenrangú kereszteződést pár éve módosították, a Hunor utca alárendelt lett. Kiraktak két táblát a fatörzsek mögé. Miután rengeteg baleset lett hirtelen, kiraktak még két táblát az úttest másik oldalára, szintén fatörzsek mögé. Most is sok a baleset, a lombos időszakban már alig láthatók a táblák.

Helyszín

Budapest, Váradi u. 9, 1035 Magyarország

Megoldási javaslat

A táblákat a fatörzsek elé rakni vagy rendesen - és rendszeresen - gallyazni.

Események

2021.03.12.
Teljesen egyetértünk a bejelentővel. Az ügy prioritását VESZÉLYESre módosítottuk.
2021.03.12.
Az Óbudai Önkormányzatnak bejelentettük az ügyet.
2021.04.22.
Bő egy hónap alatt nem válaszoltak az óbudai önkormányzattól. Írtunk még egyszer.
2021.04.22.
Polgármester úr megbízásából válaszolt az üzemeltetési főosztályvezető. Eszerint az "érintett kereszteződésben (Budapest, III. Ker. Hunor u-Váradi u.) a jelzőtáblák jobb észlelhetőségét biztosító fák metszésére soron kívül intézkedünk". Szuper és köszönjük! Az ügyet lezárjuk.