Útburkolati jelek hiánya a Kerepesi úton kifelé (is)

Probléma leírása

Kerepesi útról, Kistarcsa irányába az útburkolati jelek felfestése már teljesen lekopott. Ezen a részen össze-vissza kanyarog az út, rengeteg sávelhúzás van, ami szinte követhetetlen. Aki nem ismerős errefelé, nehezen tudja követni a sávokat.

Helyszín

Budapest-Mátyásföld, Cinkota

Megoldási javaslat

Egyszerűen csak fel kellene festeni az útburkolati jeleket.

Események

2021.02.02.
Rákérdezünk a Budapest Közútnál, hogy van-e valami tervük ezzel az úttal kapcsolatban.
2021.03.04.
Egyelőre nem kaptunk választ a Budapest Közúttól, úgyhogy még egyszer megkérdeztük.
2021.03.12.
Válaszoltak a Budapest Közúttól, mely szerint benne van az érintett terület az idei felújítási tervben (a munkákat mindig az év elején összeállított fenntartási program alapján végzik, miután - elmondásuk szerint - a város teljes úthálózatán felmérik a burkolati jelek állapotát). A kivitelezést ez év második félévére tervezik. Ha az idei forrás ezt nem teszi lehetővé, akkor a munka automatikusan átcsúszik a 2022-es évre.