Egyirányú utcában szembe mennek a forgalommal

Probléma leírása

Érdligeten van egy pár száz méteres egyirányú utca, ahol az ott lakók némelyike direkt naponta többször szembe megy a forgalommal. Sajnos nem kis sebességgel, hogy mielőbb kiérjen a főútra.

Helyszín

Budapest, Unnamed Road, 1013 Magyarország

Megoldási javaslat

Az egyirányú utca elejére kamerát helyezni, ami könnyen kivitelezhető lenne.

Események

2020.11.24.
Bár ez alapvetően rendőrségre tartozó ügy, felvesszük a fonalat, de ehhez pontosítást kértünk a bejelentőtől.