A kanyar belátását segítő domború tükröt elállították

Probléma leírása

A kanyart belátását segítő tükör egy építkezés miatt el lett állítva, emiatt nem tölti be a funkcióját.

Helyszín

Tahitótfalu, Vöröskő út 40, 2022 Magyarország

Megoldási javaslat

Be kellene állítani a tükröt, hogy megfelelően be lehessen látni a kanyart!

Események

2021.09.16.
Tahitótfalu polgármesteri hivatalának bejelentettük.
2021.10.22.
Eddig semmi válasz. Még egyszer elküldtük a bejelentést.