Indokolatlan táblakihelyezés Kökin

Probléma leírása

Kiraktak egy útépítés táblát, de nincsen sehol útépítés.

Helyszín

Budapest, Budapest, Kőbánya-Kispest, M, 1191 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2022.10.18.
Van olyan szokás, hogy az útépítés, -karbantartás kezdete előtt jó előre kihelyezik az ilyen táblákat. Ha nem ez történt, akkor távolítsák el. Budapest Közútnak bejelentve.
2022.10.26.
Nem találják! Pontosítást kérnek.
2023.01.20.
Elaludtunk ebben az ügyben. A pontosítást, melyet a Bejelentő adott nekünk, továbbítottuk a Budapest Közútnak.