Otthagyott táblák

Probléma leírása

Az utat megcsinálták, a táblákat otthagyták.

Helyszín

Budapest, Vizafogó u. 2-4, 1138 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2022.09.07.
Köszönjük a bejelentést ismét. Továbbítottuk a Budapest Közútnak!
2022.09.27.
Begyűjtik a kint felejtett táblákat - ígérik.