Nem egységes jelzések egy sukorói kerékpáros-autós kereszteződésben

Probléma leírása

Sukorón, ahol találkozik a kerékpárút a falun átvezető főúttal (Fehérvári út), stoptábla állítja meg a kerékpárosokat. Az aszfaltra viszont macisajtot festettek.

Helyszín

Sukoró

Megoldási javaslat

Egységesíteni érdemes a kettőt: gyanítom, hogy STOP feliratot festeni az aszfaltra. Nem tudom, hogy Sukorón máshol is van-e ilyen anomália - azaz a többi kereszteződést is meg kell vizsgálni.

Események

2022.08.15.
Jeleztük a problémát a sukorói polgármesteri hivatalnak. Valóban: az útburkolati jelnek összhangban kell lennie a táblákkal.
2022.08.15.
Nagyon gyorsan válaszolt a község jegyzője: az út a Magyar Közút kezelésében áll. Írunk nekik.