Fásítás után beláthatatlan/balesetveszélyes kereszteződés Sopronban

Probléma leírása

Fásítás miatt teljesen beláthatatlanná vált kereszteződés. A Lajta közböl történő kihajtás során a Lővér körút forgalma egyik irányból sem belátható.

Helyszín

Sopron, Lőver krt. 35, 9400 Hungary

Megoldási javaslat

Túloldalt forgalmi tükrök elhelyezése.

Események

2022.08.18.
Sopron önkormányzatának, a Városüzemeltetési osztály vezetőjének jeleztük a problémát.