Otthagyott tábla a reptéri gyorsforgalmin

Probléma leírása

Otthagyott útépítés tábla. A tábla reptéri gyorsforgalmi úton található.

Helyszín

Budapest, Vak Bottyán u. 82, 1191 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2022.08.17.
Budapest Közútnak bejelentve.
2022.09.10.
"A feleslegessé vált jelzőtábla bontásáról intézkedtünk. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük." Várunk. És köszönjük mindenkinek!