Közveszélyes út Balatongyörökön?

Probléma leírása

Balatongyörök, 100-as helyrajzi számú belterületi önkormányzati út meg van nyitva a közforgalom számára. A zajló forgalom láthatólag nem felel meg a közúti besorolás és forgalmi felülvizsgálat törvényi előírásainak. Ld. sávszélesség, járda, sebesség és súlykorlátozás stb.

Az Önkormányzat nem hajlandó az ide vonatkozó iratokat kiadni, feltehetőleg ezek nem léteznek és a zajló forgalom közveszélyt okoz.

Helyszín

Balatongyörök, 71341 76, 8313 Hungary

Megoldási javaslat

Jogi, illetve eljárási dokumentumokba való betekintés, hogy megvannak-e a biztonságos közlekedés közigazgatási feltételei.

Események

2022.05.26.
Fotót kérünk szépen a helyszínről a bejelentőtől. Egyúttal megerősítést kérünk, hogy a térképjelölés jó-e.
2022.06.07.
Kaptunk fotót, és a helyszín megerősítve.