Nem egyértelmű jelzés, hiányzó tábla

Probléma leírása

Péceli úton a nemrég kialakított kereszteződésben a záróvonal mindkét felén két-két szaggatott vonal, ami csak egy kocsibejáró miatt van. Kötelező haladási irány tábla nincs.

Helyszín

Budapest, Péceli út 220, 1171 Magyarország

Megoldási javaslat

Kötelező haladási irány tábla kihelyezèse.