Kint maradt a 30-as tábla a Vidor utcáig

Probléma leírása

A már megsüllyedt, frissen átadott felüljárótól a Vidor utcáig már több mint egy éve kint maradtak a 30-as táblák. A felszerelt jelzőlámpákat beüzemelni nem sikerült, de a burkolati jelek elkészültek.
Több mint 1 (egy) éve.

Helyszín

Budapest, Cinkotai út 31, 1172 Magyarország

Megoldási javaslat

Bejelentő javaslata: Beszedni a táblákat, megbüntetni a céget annyi millióra ahányas szám van a táblán. Persze táblánként. Itt kb. 10 darab van kint.

Események

2021.10.05.
Fotót kérünk szépen a bejelentőtől!