Hibás lámpaciklus, kereszteződésben ragadó autók Budapest közepén

Probléma leírása

A Bajcsy-József Attila utca kereszteződéseben a túl hosszú zöld miatt több autó hajt be a kereszteződésbe, mint amennyi elfér. Emiatt a József Attila utcáról az Andrássyra tartó autók nem tudnak elindulni, mivel minden zöldnél áll előttük keresztben 3-4 autó, néha még egy busz is. A beragadó autók miatt a biciklisek sem tudnak a zöldnél átkelni, és a gyalogosokat is akadályozzák, illetve veszélyeztetik ezek az autósok.

Videó

Helyszín

Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 11, 1061 Hungary

Megoldási javaslat

A Bajcsy délre tartó zöldjének rövidebbre állítása.

Események

2022.02.21.
Megnézzük a helyszínt mi is.