Felesleges táblák Óbudán

Probléma leírása

A Lajos utca és a Galagonya utca sarkán - a Galagonya utcában - "kintfelejtettek" néhány táblát. A Galagonya utca egyirányú, így eléggé indokolatlan az elsőbbségadás kötelező háromszög. Vagy nem egyirányú?! :)

Helyszín

Budapest, Galagonya u. 3, 1036 Magyarország

Megoldási javaslat

felesleges táblák eltávolítása.

Események

2021.11.19.
Azért nem felesleges a tábla, mert kerékpárral be lehet hajtani az ellenkező irányból, így a kerékpárosoknak jelezni kell az elsőbbségadási kötelezettséget.