Lekopott a megállás helyét jelző vonal

Probléma leírása

A Gyöngyösi utca és a Béke utca kereszteződésében a Gyöngyösi utcán nyugat felé haladva teljesen lekopott a megállás helyét jelző vonal. Emiatt a piros lámpánál várakozók túlságosan közel állnak meg a lámpához és akadályozzák a behajtást a Béke úttal párhuzamos szervíz útra.(A csatolt kép az évekkel ezelőtti állapot, ebből ma már semmi nem látható)

Helyszín

Budapest, Gyöngyösi u. 77, 1131 Magyarország

Megoldási javaslat

A megállás helyét jelző vonal újrafestése.

Események

2021.11.19.
Budapest Közútnak jelentve.