Magas bokor miatt beláthatatlan kereszteződés

Probléma leírása

Magas bokor miatt beláthatatlan a kereszteződés, ahol jobbra kis ívben kikanyarodni is veszelyes, nagyon bizonytalan a tapasztalt sofőr is.

Helyszín

Dunakeszi, Albert u. 9, 2120 Magyarország

Megoldási javaslat

Bokorsor eltávolítása.

Események

2021.10.27.
Kérjük szépen a bejelentőt, küldjön fényképet a helyszínről!
2021.10.27.
Küldött is gyorsan! Köszönjük szépen!
2021.11.25.
Dunakeszi Városüzemeltetési Osztályának bejelentve.