Kihelyezett közúti táblától nem belátható útszakasz

Probléma leírása

Egy T elágazásnál balra kanyarodás esetén elsőbbségadási kötelezettségem van, de a kihelyezett újabb közúti táblától a balról érkezőket kitakarja a tábla. Vagy begurulok a kereszteződésbe, ahol a keresztirányú forgalmat zavarom, vagy szó szerint ráhasalok a műszerfalra az utolsó centiknél, hogy lássak valamit a balról érkező járművekből.

Helyszín

Isaszeg, 3102, 2117 Magyarország

Megoldási javaslat

Bejelentő javaslata: A táblát az úttól kb. egy méterrel arrébb kellene helyezni és/vagy távolabb a kereszteződéstől. TraffiX javaslata: vizsgálják meg a beláthatóságot és úgy helyezzék át a táblát.

Események

2021.09.24.
A Magyar Közútnak jelezzük a problémát, kérjük, vizsgálják meg!
2021.10.07.
Válaszoltak a Magyar Közúttól: megoldják, áthelyezik a táblát!!!
"A 3102 j. út 12+594 kmsz.-ben, szelvényezés szerinti baloldalon lévő útirányjelző tábla áthelyezésére az intézkedést megtettük, a végrehajtásig szíves türelmüket kérjük.
Egyúttal jelezzük, hogy a csomópont környezetében az érintett ingatlan tulajdonosát felszólítottuk a növényzet visszavágására, karbantartására."
Mindenkinek köszönjük!