Nem látszanak a táblák a fáktól

Probléma leírása

Egyirányú utca behajtani tilos tábláinak fák mögé/alá kihelyezése az Attila utca Türr I utca és Fóti út közötti szakaszon a Munkácsy M., Mikszáth K., valamint Vécsey K. utca csatlakozásainál. Láthatatlanságuk veszélyes, mivel sok esetben indulnak szembe az egyirányú utcába.

Helyszín

Budap1047 Budapest Attila utca

Megoldási javaslat

A táblák áthelyezése (fák elé), illetve gallyazás a Vécsey utcánál.

Események

2021.10.12.
A Budapest Közútat tájékoztattuk a helyzetről.