Rossz helyre kihelyezett stoptábla és tükör

Probléma leírása

Előrébb tették a stoptáblát a szűkületbe, így a főútról érkező nem fér el, neki is meg kell állni. Tükröt is helyeztek ki. A táblát is, a tükröt is rendszeresen kitörik.

Helyszín

Szentendre, Tegez u. 19, 2000 Magyarország

Megoldási javaslat

Stoptáblát tegyék vissza az eredeti helyére, kicsit visszább, Pomáz felé. Stopvonalat fessenek fel ugyanide, a régi táblahelyhez. Tükröt helyezzék át a járda másik szélére.

Események

2021.08.09.
A hely pontos megjelölését és fotót kérünk szépen a bejelentőtől.
2021.09.07.
Ismét írtunk a bejelentőnek...