30-as tábla iskola előtt - iskolai időszakban!

Probléma leírása

A tábla betartása csak iskola időszakban lenne értelmes.

Helyszín

Sajószentpéter, Vörösmarty u. 7, 3770 Magyarország

Megoldási javaslat

Időszakot jelölő kiegészítő tábla kihelyezése.

Események

2021.07.07.
Mi még a Gyermekek tábla kihelyezését is javasoljuk. Az ügyet bejelentjük Sajószentpéter önkormányzatának.
2021.08.20.
Semmi válasz. Újra írunk a polgármesternek!
2021.08.24.
Válaszolt a polgármester: ez az út a Magyar Közút kezelésében van.
2021.08.25.
Magyar Közútnak bejelentve.