Rosszul elhelyezett kerülési irány tábla

Probléma leírása

A 25.ös út felsőtárkányi út kereszteződésében a járdaszigeten elhelyezett "kerülési irány" tábla éppen egy személykocsit vezető fejmagasságában van elhelyezve, így a Felsőtárkányból jövő, balra forduló vezető egy viszonylag hosszú szakaszt nem láthat a 25-ös út Eger felől jövő sávjából. Valószínű ez lehetett az oka, hogy kb. egy hete hajszál híján belém hajtott egy személykocsi, miközben egy autóbusz mögött egyenesen hajtottam át a kereszteződésen Ózd felé.

Helyszín

Eger, 2505 4, 3300 Magyarország

Megoldási javaslat

Megfelelő helyre kellene tenni a táblát.

Események

2018.11.05.
Magyar Közútnak és a Heves Megyei Önkormányzatnak bejelentve.
2018.11.10.
A kivizsgálás után nem tartották indokoltnak a változtatást.