Toldozott-foldozott út Dunakeszin

Probléma leírása

Dunakeszi, Kossuth utca: ez az utca az országos úthálózathoz tartozik, ezért Dunakeszi nem újítja fel.
Az utca burkolata 24 éve biztos nem volt felújítva, azóta csak dolgozzák. A képeken a mai javítások láthatók.

Helyszín

Dunakeszi, Kossuth Lajos u. 38, 2120 Magyarország

Megoldási javaslat

Felújítani.

Események

2021.05.26.
Bejelentjük a Magyar Közútnak.