Érdi aszfaltozott utak

Probléma leírása

Végre Érden sok melléákutcát aszfaltoznak, amelyek eddig földutak voltak. Ezzel sok kereszteződés jobbkezes lett, ahol eddig a földút alárendelt volt a korábban is aszfaltozott úttal szemben.

Helyszín

Érd, Venyige u. 2030 Hungary

Megoldási javaslat

Elsőbbséget eldöntő táblák kihelyezése (lehetőleg még a balesetek bekövetkezése előtt), hiszen sokan megszokásból vezetnek (néha nem is lassan)

Események

2021.05.21.
Fotókat/pontosítást kérünk szépen!
2021.05.27.
A bejelentő válasza: "A számomra feltűnő kereszteződés pontosan: Venyige utca-Siller utca sarok. A Siller u. eddig is aszfaltos volt, most a Venyige kapott aszfalt burkolatot, így eddig a Venyige alárendelt volt, most egyenrangú lett. Ráadásul nem túl jól belátható a kereszteződés. Szerintem mindössze a Venyige végénél kellene egy elsőbbségadás kötelező tábla (persze mind a két felől). Csak feltételezni tudom, hogy több hasonló hely is lehet."