Kiegészítő tábla hiánya a Stop alól

Probléma leírása

Kanyarodó, védett útvonalat biztosít(-ana) a stop-tábla is, de alatta (évek óta) hiányzik a kiegészítő tábla. Tapasztalom, hogy gyakran a tárgyi tudás is hiányzik. Ugyan miért kellene elsőbbséget adni a szemből érkezőnek?

Helyszín

Gödöllő, Szilhát u. 51, 2100 Magyarország

Megoldási javaslat

A kiegészítő táblát pótolni.

Események

2021.04.22.
Köszönjük a bejelentőnek a jó minőségben feltöltött fotókat!
2021.04.22.
Jelezzük az önkormányzatnak (Mérnöki Iroda vezetőjének) az ügyet!
2021.04.27.
Válaszolt a Gödöllői Önkormányzat Mérnöki irodájának vezetője, hogy a hiányzó kiegészítő tábla cseréjéről és a STOP tábla alatti kiegészítő tábla elhelyezéséről intézkedett!