Súlyos természetkárosítás a budai erdőben

Probléma leírása

Kerékpárosok (elsősorban downhillesek) az erdő tarolásával építik ki a katlant maguknak. Az erdőgazdaság tud róla. Eddig nem sokat tettek.

Erről a blogbejegyzés itt:
https://www.traffix.hu/blog/posts/221

Helyszín

Budapest, Hárshegyi út 4, 1021 Magyarország

Megoldási javaslat

Visszaállítani az eredeti állapotot. Az erdőben kerékpározás szabályainak pontosítása és/vagy betartatása.

Események

2021.03.02.
Bejelentettük az ügyet a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság Természetmegőrzési Osztályának, valamint a Pilis-Budapest Környéki Tájegység osztályvezetőjének.
2021.03.04.
Hosszas beszélgetéseket folytattunk bringás véleményvezérekkel, kiderült, hogy az ügy jóval bonyolultabb annál, mint amilyennek a bejelentésből látszott. Frissítettük a bejelentéssel kapcsolatban írt cikkünket