Közlekedési lámpa hibás elhelyezése

Probléma leírása

Közlekedési lámpa majdnem pont a stop vonal fölött van, csak a harmadik, negyedik kocsiból látható. A balra fordulni szándékozók gyakran elindulnak az egyenes irányra vonatkozó zöldre, mert azt látják.

Helyszín

Budapest, Határ út 88, 1205 Magyarország a Nagykőrösi-Gyáli útra balra fordulók.

Megoldási javaslat

A bejelentő javaslata: A lámpát távolabb kell helyezni. A TraffiX javaslata: a lámpákat lássák el a kötelező haladási irányt jelző táblákkal.

Események

2021.09.07.
Ismét megkérdeztük a bejelentőt, aktuális-e még...?