Tájékoztató tábla hibás elhelyezése

Probléma leírása

Határ út felől a Nagykőrösi út szervizútján az M5-re mutató tábla a Balassa u. (zsákutca) sarkán van, holott a következő, a Tuba utcára vonatkozik. Naponta körülbelül 100 személygépkocsi, 5-6 teherautó és néhány kamion tér be a zsákutcába, ami "S" kanyarral kezdődik. Néhányan észreveszik a zsákutca táblát, azok visszafordulnak, de nem az ideális útvonalra. Többiek vagy ügyesek, vagy kapukat törnek megfordulásukkal, de legnagyobb élmény a 40 lábas kamionok kitolatása.

Helyszín

Budapest, Balassa u. 48, 1205 Magyarország

Megoldási javaslat

Vagy a táblát kell hátrébb helyezni, vagy egy "30 méter" kiegészítő táblát ráfüggeszteni.

Események

2021.04.22.
Bejelentjük a Budapest Közútnak.