Este beláthatatlan kereszteződés - közvilágítás?

Probléma leírása

A Felsőerdősor utcából zöld jelzésnél balra kanyarodnék a Városligeti fasorra. Nappal is figyelni kell a zebrán haladókat (iskola, óvoda a közelben), de este és esőben életveszély. A közvilágítás dizájnos lámpái alig pislákolnak, és még a termetes fák is sokat elvesznek a fényből. Napi tapasztalat, este 5-6 körül járok arra...

Helyszín

Budapest, Felsőerdősor u. 12, 1068 Magyarország

Megoldási javaslat

A teljes Fasoron végig erősebb égőkkel kéne felszerelni a kandelábereket.

Események

2021.03.26.
Ez az ügy nem vág a profilunkba(nem közlekedésszabályozási kérdés).