Engedélyezett autós közlekedés arra alkalmatlan helyen

Probléma leírása

Egy településrészen, ahol az utcák szélessége alig több, mint járdányi, megengedett a gépkocsival való behajtást bárki számára. Ezzel reggelente a gyerekek a gépkocsik között kénytelenek iskolába menni.

Helyszín

Dunakeszi, Állomás stny. 9, 2120 Hungary

Megoldási javaslat

Le kéne zárni fizikailag is úgy a bevezető utcákat, hogy csak az ott lakók tudjanak gépkocsival behajtani.

Események

2021.03.17.
Ez már most is lakó-pihenő övezet + mindkét irányból behajtani tilos van érvényben az egyik szakaszon. Valószínűleg túl sok lakónak van autója.
2021.03.17.
A bejelentő - bár nem ott lakik, arra szokott biciklizni - szerint tarthatatlan a helyzet. Az ott lakók is ezt mondják. Azt ígérte, hogy felveszi a kapcsolatot velük ismét, pontosítjuk az ügyet (mert önmagában a lakó-pihenő övezet kijelölése elegendő lenne), és elindulunk az ügyintézéssel.