Zavar és balesetveszély hibás terelővonal miatt

Probléma leírása

A térképen jelölt helyen az Országút utcán (Kalászi út) egy új sávot alakítottak ki azért, hogy a 11-esről a KFC-be jövőknek legyen egy kanyarodósáv. Mivel az új sáv az út közepén keletkezett, így a meglévő két kanyarodósáv, ami a 11-es útra kanyarodott egy sávval jobbra tolódott. Mivel innen eddig is és ezután is mindkét sávból lehetett balra kanyarodni a 11-esre, a helyén maradt terelővonal miatt a helyismerettel nem rendelkező autósok a bal oldali sávból is a 11-es külső sávjába érkeznének, ugyan abba a sávba, ahová a jobb oldali sávból kanyarodók.

Helyszín

Szentendre, Dózsa György út 36, 2000 Hungary

Megoldási javaslat

A hibás felfestés megszüntetése a belasetveszély miatt. Ennél még a semmi is jobb. Majd a jobb idő beköszöntével új felfestése.

Események

2021.03.19.
Fényképek kérünk szépen a bejelentőtől!