Telezöldre utaló nem telezöld jelzőlámpa Kőbányán

Probléma leírása

Sibrik Miklós út és Mádi utca kereszteződése. A Maglódi út felől, a Harmat utca felé haladva a kereszteződésben, a lámpa zöld jelzésénél, telezöldet mutat a lámpa. Ebben az esetben a Sibrik Miklós úton nem lehet tudni, hogy a szemből érkezőnek tilosat mutat-e ? Itt, ebben a kereszteződésben, igen, tilos a szemből érkezőknek. Én, aki sokszor járok arra, már tudom, de aki először jár arra, az nem tudja, és vár, hogy kanyarodhat-e balra, a Mádi utcába. Ilyen esetekben, a zöld jelzést, el kellene látni nyilakkal! Így lenne egyértelmű a helyzet.

Videó

Helyszín

Budapest, Unnamed Road, 1013 Magyarország

Megoldási javaslat

A zöld jelzés tartalmazzon nyilakat.

Események

2021.02.15.
A feltöltött fotó illusztráció. Forrás: vezess.hu
2021.02.15.
A közeljövőben megkukkantjuk a helyszínt. Igyekszünk ezen a héten.
2021.02.23.
Forgattunk a helyszínen. Videó feltöltve. Indítjuk az ügyintézést a Budapest Közútnál.