Haller utca-Soroksári út kereszteződésben feltorlódik a forgalom, feleslegesen

Probléma leírása

A kanyarodó villamosok miatt az új közlekedési lámpa beállítása úgy valósult meg, hogy a Soroksári úton észak felé közlekedők jelentős dugót alakítanak ki. A tilos jelzés túl hosszú és felesleges, reggel nincs akkora keresztforgalom, amely a piros jelzés ilyen mértékű hosszúságát indokolná.

Helyszín

Budapest, Haller u. 2, 1096 Magyarország

Megoldási javaslat

Ha a lámpa akkor váltana pirosra, amikor a villamos megérkezik a kereszteződésbe, hogy keresztülhaladjon a Soroksári úton, akkor szerintem az észak-déli irányban haladók nem torlódnának fel ilyen mértékben, feleslegesen.

Események

2020.12.03.
Bejárjuk.