Felújítás után: hiányzó közlekedési tábla és korlát

Probléma leírása

Budapest, IX.kerületében építik az ún.Kézilabda stadiont. Ennek kivitelezése során a Gyáli úti gyalogos aluljáró (Ferencvárosi pályaudvar alatt húzódik), stadion felőli oldalán a járdát, padkát újjáépítették. Sajnos, a "kerékpárral behajtani tilos" tábla elbontásra került és a munka befejeztével nem került vissza. Ráadásul az aluljáró másik felén megtalálható, lassító korlátot is elbontották, így a kerékpárosok nagy sebességgel az aluljáróba hajtanak.

Helyszín

Budapest, Albert Flórián út 16, 1097 Hungary

Megoldási javaslat

Kérem a "kerékpárral behajtani tilos" tábla, valamint a lassító korlát visszahelyezését, visszaépítését. Köszönöm.

Események

2021.09.28.
A Budapest Közútnak bejelentettük a problémát!