Óriási torlódás a bagi lehajtónál

Probléma leírása

Minden hétköznap délután 17:00-19:00 óra között lehetetlen a lehajtás, már kihelyezték a jelzőlámpákat de nem működnek és kétséges, hogy a lámpa megkönnyíti majd a haladást.
A sor vége sokszor az M3-as autó pályára nyúlik vissza!!!

Helyszín

Bag, Hathegy u. 2, 2191 Magyarország

Megoldási javaslat

A jelzőlámpák működésének elindítása, illetve egy új lehajtó kiépítése.

Események

2018.11.14.
Magyar Közútnak bejelentettük.
2018.12.06.
A jelzőlámpa üzembe állítása az Elmű hatékonyságának a függvénye.